Yeni sezon dans dersleri 11 Eylül’de başlıyor!

by / Pazartesi, 13 Ağustos 2012 / Published in izmir'den haberler

İzmir’de flamenkonun tek adresi olan İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi, yepyeni bir dans sınıfı ile sezona başlıyor..Atölyemiz eğitmeni Rasime Öktem’in bir süre eğitim amacıyla Sevilla’da bulunacak olması nedeniyle dersler, Flamenko Ankara Derneği eğitmeni ve atölyemizin yakın dostu Ana Llanes eşliğinde başlayacaktır.

Derslere katılımın fazla olacağı beklendiğinden geç kalmadan bizlerle iletişime geçerek ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.Flamenko dansının temelleriyle başlayacak olan eğitimimiz, zaman içerisinde koreografi çalışması ile devam edecek ve atölyemiz flamenko topluluğu FLAMENCO ESMIRNA’nın canlı müzik eşliği ile koreografiler tamamlanacaktır..

Derslerimiz 11 Eylül 2012 tarihinden itibaren her Salı akşam saat 18:45 – 20:00 arasında gerçekleştirilecektir. Çalışmalar ilerledikçe grubumuz ile ortaklaşa belirleyeceğimiz haftasonu günlerde ek teknik çalışmalar yapılacaktır.

Ayrıca erken saatleri tercih ediyorsanız bu sınıfı sakın kaçırmayın.

Atölyemizi ve bizleri yakından tanımak ve dans derslerimiz ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz kapımız sizlere sonuna kadar açıktır.

En kısa zamanda bu aşkı bizle paylaşmanız dileği ile

Not: Flamenko dansında gerekli olan ayakkabıyı edinebilmeniz için atölyemiz sizi yönlendirecektir. Ayakkabılar gelene kadar kalın topuklu rahat bir ayakkabı (erkekler için kösele) tercih edilmelidir.

Ön kayıt şartları ve daha fazla bilgi için..

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1447 Sokak (Akbank Sokağı) No:4 D:2 Alsancak – İZMİR

e-posta: flamenkoizmir@gmail.com

tel: 0533 254 14 59
0536 579 80 24

Tagged under: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
TOP