Kış Döneminin Son Dans Dersi 21 Şubat’ta! Ücretsiz tanıtım dersimize davetlisiniz

by / Pazar, 03 Şubat 2013 / Published in flamenko ders ve workshop haberleri, izmir'den haberler
dans_KURSU copyw
.
İzmir’deki flamenko meraklılarının bir araya geldiği Flamenko İzmir ailesi, aramıza katılan yeni dansçılarla büyümeye devam ediyor. Kış ayının son başlangıç seviye dans dersi ile karşınızdayız.Yaş, cinsiyet, dans geçmişi, boy, kilo gibi unsurların önemli olmadığı, bireysel olarak öğrenilen ve performe edilen bu dersimize ve
.
sadece dansın değil tüm flamenko kültürünün paylaşıldığı ailemize sizleri de davet ediyoruz. Eğitmenimiz Rasime Öktem eşliğinde flamenko dansının temelleriyle başlayacak olan eğitimimiz, zaman içerisinde koreografi çalışması ile devam edecek ve atölyemiz flamenko topluluğu FLAMENCO ESMIRNA‘nın canlı müzik eşliği ile koreografiler tamamlanacaktır. Dansçılarımız bu koreografileri, grubumuzla yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çok sayıdaki flamenko gösterisinde sahneleme fırsatı bulacaktır.
Derslerimiz 21 Şubat 2013 tarihinden itibaren her Perşembe akşam saat 18.45 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Çalışmalar ilerledikçe grubumuz ile ortaklaşa belirleyeceğimiz hafta sonu günlerde ek teknik çalışmalar yapılacaktır.
.
Ders içeriği:
-Temel duruş, beden, el, kol, ayak vuruşu ve dönüş teknikleri
-Palmas (alkış) çalışması
-Compas (ritm) çalışması
-Doğaçlama çalışması
-Sahne çalışması
.
*Erken saatleri tercih ediyorsanız bu sınıfı sakın kaçırmayın.
.
**Derslere katılımın fazla olacağı beklendiğinden geç kalmadan bizlerle iletişime geçerek ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
.
Atölyemizi ve bizleri yakından tanımak ve dans derslerimiz ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz kapımız sizlere sonuna kadar açıktır.
.
En kısa zamanda bu aşkı bizle paylaşmanız dileği ile…
.
*Not: Flamenko dansında gerekli olan ayakkabıyı edinebilmeniz için atölyemiz sizi yönlendirecektir. Ayakkabılar gelene kadar kalın topuklu rahat bir ayakkabı (erkekler için kösele), kıyafet olarak ise rahat spor kıyafetler tercih edilmelidir.
.
21 Şubat Perşembe saat 18:45’teki ilk dersimiz ücretsiz tanıtım dersidir. Flamenko ile hayatınızı değiştirmek için ilk adım bizden…

Tanıtım dersimiz için bize ulaşarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

.
Eğitmenimiz Rasime Öktem hakkında..
.
Ön kayıt şartları ve daha fazla bilgi için…
.
Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1447 Sokak (Akbank Sokağı) No:4/2 Alsancak – İZMİR
e-posta: flamenkoizmir@gmail.com
tel: 0533 254 14 59
Tagged under: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

TOP