İzmir Flamenko Atölyesi’nde başlangıç seviye dans dersleri 5 Haziran’da başlıyor

by / Salı, 15 Mayıs 2012 / Published in izmir'den haberler
İzmir’de flamenkonun tek adresi olan İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi‘nden yepyeni bir sınıf daha…

Flamenko dansının temelleriyle başlayacak olan eğitimimiz, zaman içerisinde koreografi çalışması ile devam edecek ve atölyemiz flamenko topluluğu FLAMENCO ESMIRNA‘nın canlı müzik eşliği ile koreografiler tamamlanacaktır..

Derslerimiz 5 Haziran 2012 tarihinden itibaren her Salı, akşam saat 18.30 – 20:00 arasında olmak üzere haftada 1,5 saattir. Çalışmalar ilerledikçe grubumuz ile ortaklaşa belirleyeceğimiz haftasonu günlerde ek teknik çalışmalar yapılacaktır.

Önemli bir konu daha, açılacak olan sınıfımızın kontenjanı her zaman olduğu gibi sınırlı sayıdadır, bu nedenle katılmak için bizlerle iletişime geçerek ders başlangıcından evvel ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Atölyemizi ve bizleri yakından tanımak ve dans derslerimiz ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz kapımız sizlere sonuna kadar açıktır.

En kısa zamanda bu aşkı bizle paylaşmanız dileği ile

İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi

Ön kayıt şartları ve daha fazla bilgi için..

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1447 Sokak (Akbank Sokağı) No:4 D:2 Alsancak – İZMİR

e-posta: flamenkoizmir@gmail.com

tel: 0533 254 14 59

Tagged under: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
TOP