Flamenko İzmir`de dersler 5 Aralık`ta başlıyor..

by / Pazartesi, 12 Kasım 2012 / Published in flamenko ders ve workshop haberleri, izmir'den haberler

İzmir’in flamenko eğitmeni Rasime Öktem, birikimlerini arttırmak adına gittiği Sevilla’dan, flamenko ile dolu geçen her anını bizimle paylaşmak için Kasım ayı sonunda dönüyor…

Flamenko dansının temelleriyle başlayacak olan eğitimimiz, zaman içerisinde koreografi çalışması ile devam edecek ve atölyemiz flamenko topluluğu FLAMENCO ESMIRNA‘nın canlı müzik eşliği ile koreografiler tamamlanacaktır. Dansçılarımız bu koreografileri, grubumuzla yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çok sayıdaki flamenko gösterisinde sahneleme fırsatı bulacaktır.

Derslerimiz 5 Aralık 2012 tarihinden itibaren her Çarşamba akşam saat 19.45-21.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Çalışmalar ilerledikçe grubumuz ile ortaklaşa belirleyeceğimiz hafta sonu günlerde ek teknik çalışmalar yapılacaktır.

Ders içeriği:
-Temel duruş, beden, el, kol, ayak vuruşu ve dönüş teknikleri
-Palmas (alkış) çalışması
-Compas (ritm) çalışması
-Doğaçlama çalışması
-Sahne çalışması

*Akşam saatlerini tercih ediyorsanız bu sınıfı sakın kaçırmayın.

**Derslere katılımın fazla olacağı beklendiğinden geç kalmadan bizlerle iletişime geçerek ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Atölyemizi ve bizleri yakından tanımak ve dans derslerimiz ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz kapımız sizlere sonuna kadar açıktır.

En kısa zamanda bu aşkı bizle paylaşmanız dileği ile…

*Not: Flamenko dansında gerekli olan ayakkabıyı edinebilmeniz için atölyemiz sizi yönlendirecektir. Ayakkabılar gelene kadar kalın topuklu rahat bir ayakkabı (erkekler için kösele), kıyafet olarak ise rahat spor kıyafetler tercih edilmelidir.

Ön kayıt şartları ve daha fazla bilgi için…

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1447 Sokak (Akbank Sokağı)No:4 D:2 Alsancak – İZMİR 
e-posta: flamenkoizmir@gmail.com
tel: 0533 254 14 59 
tel: 0536 579 80 24

Tagged under: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
TOP