İspanyolca Buluşmaları

“Encuentro Entre Amigos Para Hablar Español” – “Arkadaşlar Arası İspanyolca Buluşması”

 

Dünyanın en çok konuşulan 2. dili olan İspanyolcayı eğlenceli bir ortamda ve deneysel bir sistemle öğrenmek ve ilk günlerden konuşmaya başlamak ister misiniz?

İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi yine pek samimi bir buluşma ile karşınızda, hem de Alsancağın en sıcak ve huzurlu mekanında…

Bu kez İspanyolca öğreniyoruz. Ancak bildiğiniz yöntemlerden oldukça farklı bir biçimde. Amacımız konuşma pratiğini geliştirmek, üstelik buluşmaların en başından itibaren.

Öncelikle 3 aylık bir İspanyolca’ya giriş programımız var. Gramer kurallarını öğrenmeye başlayıp ilk buluşmadan itibaren İspanyol ve Latin kökenli arkadaşlarımızla konuşmaya başlıyoruz.

İlk grubumuz Cumartesi ve Pazar günleri saat 11.30 – 13:30 saatleri arasında buluşuyor. Pazar günleri de yabancı arkadaşlarımız bize misafir oluyor.

Normal Programlı Buluşma Cumartesi ve Pazar günleri saat 11.30-13:30 saatleri arasında gerçekleşiyor ve haftalık 4 yani aylık 16 saatlik çalışmayı içeriyor. 15 kişilik kontenjanımız var, yani en kısa zamanda bize ulaşıp rezervasyonunuzu yapmanız gerekiyor.

Pratik Buluşmaları Pazar günleri saat 11.30-13:30 saatleri arasında gerçekleşiyor ve haftalık 2 yani aylık 8 saatlik çalışmayı içeriyor. Kontenjan sınırlamamız yok, başlangıç seviyede İspanyolca pratiği yapmak isteyen herkese açık kapımız.

Aula İnternacional 1 – Libro del Alumno kitabı üzerinden gideceğiz, kopyaları dersin ilk günü Kabuk Kitabevi’nden edinebilirsiniz.

KATILIM ÜCRETLERİ

  • Haftalık 4, Aylık 16 saatlik "Normal Programlı Buluşma" aylık 300 Liradır. (3 aylık buluşmayı içeren kur ücreti ise indirimli olarak 750 Liradır)
  • Haftalık 2, Aylık 8 saatlik "Pratik Buluşmaları" aylık 200 Liradır. (3 aylık buluşmayı içeren kur ücreti ise indirimli olarak 500 Liradır)
  • Eğer bağımsız olarak Pratik Buluşmalarına gün bazında katılmak isterseniz 2 saatlik katılım ücreti 70 Liradır.
  • Katılım ücretleri çalışmanın başlangıcında yapılmaktadır.
  • İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi öğrencileri %25 lik indirim imkanına sahiptir.
TOP